Eesti Laulu laagri galerii: vaata, kes sel korral kaasa löövad

Tänaseni kestab Music Estonia ja Eesti Laulu Akadeemia korraldatud laulukirjutajate laager.

Ka sel korral moodustatakse meloodiakirjutajatest ja produtsentidest kolmeliikmelised meeskonnad, igas meeskonnas on kaks Eesti kirjutajat ja üks välismaine produtsent. Osalejate valikul on oluliseimaks kriteeriumiks varasem laulukirjutamiskogemus, muuhulgas peetakse silmas meloodiakirjutajate ja produtsentide jaotumist. Osalejate lõplikul valikul osalevad Music Estonia ja Eesti Laulu Akadeemia esindajad ning ka välispartnerid.

Eesmärgiks on luua kuni 16 laulu, mis kandideeriksid ka Eesti Laulu konkursile. Kaheksa laulukirjutajat on laagrisse tulnud välismaalt, Eestist on kohal nii Lenna, Reket kui ka Taavi Paomets.

Nagu ka eelmisel aastal, siis ükski Eesti Laulu Akadeemia raames loodud laul automaatselt konkursile ei pääse, enne tuleb läbida eelžürii hääletusvoor. Eelmise aasta Eesti Laulu Akadeemiast pääses konkursile kolm lugu – Laura Pritsi "Hey, kiddo!", Liis Lemsalu "Keep running" ja Rasmus Rändvee "This Love".

Eesti Laulu fookusega laager toimub 24. – 27. septembrini.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: