Mart Noorma: raketisaatesse tulija peaks oskama naela seina lüüa

Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

Telesaade "Rakett 69" alustab taas. Kohtunik Mart Noorma kuulutas välja konkursi, mille käigus pääseb sel aastal saatesse üks võistleja läbi "Ringvaate". Võitja selgub neljapäevases "Ringvaates".

Noorma andis mõista, et saates osalejate järelkasvu pärast muretseda pole vaja.

"Nagu eelmine aasta näitas, just kõige nooremad osavõtjad, kes on raketisaate viimase seitsme hooaja jooksul üles kasvanud, on nüüd kõige innukamad saatesse tulijad."

Ta lisas, et kogemus on näidanud, et ülikooli tudengitel ei ole olulist eelist gümnasistide ees.

"Mida peaks raketisaatesse tulija kindlasti oskama: naela seina lüüa. On tore, kui ta on kunagi trelli kätte võtnud," rääkis Noorma, lisades, et võib ka ise osalejat puurima õpetada, kui ikka tahtmine saatesse tulla on suur.

Üks osaleja saab sel aastal raketisaatesse "Ringvaate" kaudu. Nende seast, kes esitavad oma kandideerimisavalduse Noorma sõnavõtule järgneva 69 tunni jooksul saate kodulehelvalitakse välja viis osalejat, kes saavad "Ringvaates" mõõtu võtta. Ülesande kõige paremini lahendanu saab otse 15 raketisaate finalisti hulka.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: