Augustiunetus tõrjub autosid

Augustiunetus 2016
Augustiunetus 2016 Autor/allikas: Pressimaterjalid

Laupäeval, 12. augustil Pärnus toimuv tänavafestival Augustiunetus toob kaasa muutused Kuninga ja sellega piirnevate tänavate liikluses. Korraldajad soovitavad tulla jala või rattaga.

Seoses festivaliga on Kuninga tänav alates Ringi tänavast kuni Akadeemia tänavani suletud 12. augustil kella 14 kuni 13. augustil kella 02.00-ni. „Ümbersõit toimub Ringi tänava kaudu Koidula pargi tagant, kus on sujuvamaks liiklusvoo tagamiseks piiratud parkimist ja peatumist,“ rääkis tänavuse Augustiunetuse eestvedaja Eleka Rugam-Rebane.

Parkimiskorraldus muutub piirkonnas juba 11. augusti õhtul kella 21-st, parkida saab Kesklinna silla juures olevas parklas, teater Endla ees asuvas parklas, Port Artur 2 tasuta parklas või ehituspood Decora kõrval asuval parkimisplatsil. „Kui vähegi võimalik, siis võiks tulla Augustiunetust nautima jalgsi või jalgrattaga,“ lisas Rugam-Rebane.

Liiklusskeemi leiab www.augustiunetus.ee/liiklus ja pdf-formaadis http://www.augustiunetus.ee/wp-content/uploads/2017/08/AU2017_liiklusskeem_12Aug.pdf

Tänavafestival Augustiunetus toimub kaheksandat korda ja selle peateljeks on tänavu Pärnu vanalinnas asuv Kuninga tänav. Kokku toimub piirkonnas ühe õhtu jooksul üle 60 kultuurisündmuse tantsust kujutava kunstini, lisaks on avatud üheõhtukohvikud.

Festivali korraldab MTÜ Kastan Taskus. Mullu külastas festivali hinnanguliselt 10 000 inimest, toimus üle poolesaja sündmuse ja avatud oli üle 70 üheõhtukohviku. 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: