Weekendil annetati vähiravifondile 3200 eurot, põsemusi ning kuus kallistust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

"Kingitud Elu" vabatahtlikud Autor/allikas: Vähiravifond "Kingitud Elu"

Eelmisel nädalal Pärnus toimunud Weekend Festivalil kogunes vähiravifondi "Kingitud elu" annetuskastidesse ligi 3200 eurot. Sama palju annetusi sai fond selle festivali publikult ka eelmisel aastal.

Vähiravifondi vabatahtlikud kogusid Weekendi alal annetusi kõigil kolmel festivaliõhtul. "Muusika tümpsus, testosteroon möllas, ribid särisesid ning märjuke voolas, aga vähiravifond andis kõikidele võimaluse teha ühe spontaanse heateo," ütles vähiravifondi "Kingitud elu" juhataja Toivo Tänavsuu. "Harjutasime Eesti noori mõttega, et isetu andmine võib olla päris kihvt ehk noortepäraselt öeldes cool. Lõpuks oli meeldiv tõdeda, et ei ole see meie noorsugu veel midagi nii hukas kui räägitakse: viis korda astuvad annetuskastist mööda, kuid kuuendal ikkagi annetavad," tõdes Tänavsuu.

Tänavsuu lisas, et lisaks rahalistele annetustele saadi veel põsemusi ning kuus kallistust. "Võib-olla jäi tänu meie kasti kukutatud eurodele mõni õlleke või suitsupakk ostmata, mis on ju ka väga positiivne. Täname kõiki annetajaid ning Weekend Festivali korraldajaid," ütles Tänavsuu.

Sel nädalal on fondi vabatahtlikud Paides toimuval Arvamusfestivalil ning Käsmus toimuval Viru Folgil.

Lahked annetajad on võimaldanud vähiravifondil sel aastal kinkida lootuse ja viimase õlekõrre juba 60 inimesele, panustades nende hädavajalikku ravisse kokku 781 000 eurot. Kuna abivajajaid on olnud erakordselt palju ning fondil reservid praktiliselt puuduvad, kutsub "Kingitud elu" jätkuvalt kõiki üles vähihaigete võitlust toetama.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: