Festivalikülaline Lätist: tahame, et kõik läheksid absoluutselt hulluks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Pärnus algas Baltimaade suurim rannafestival Weekend, kus kolme päeva jooksul astub lavale ligi 60 esinejat. Festivali avamine sujus plaanipäraselt, kuid eeloleval nädalavahetusel tasub Pärnus liiklejatel meeles pidada, et rannapiirkonnas on autoga sõitmine ja parkimine piiratud ning ette võib tulla ummikuid.

Telklas käis sagimine juba varahommikust alates ja iga hetkega lisandus üha uusi telke, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Weekendile on kohale sõidetud nii Eestist kui ka piiri tagant - pileteid on ostetud 42 riigist. Mõni tund enne väravate avamist oli peomeeleolu juba õhus.

"Ootan oma lemmikartisti, kes on Tchami ja ma täielikult ootan tema setti, ma tahan teda nautida," rääkis Valgast tulnud festivalikülaline Rimmo.

"Me tahame, et kõik läheksid absoluutselt hulluks," rääkisid festivalikülastajad Lätist, Laura ja Miks.

Festivali peasissepääs avati küll paarkümmend minutit lubatust hiljem, kuid inimeste sisenemine sujus probleemideta ning Pärnu randa püstitatud hiigellava esine täitus kiiresti tantsumuusika austajatega.

"See aasta on võrreldes eeslmise aastaga täiesti teistmoodi. Pean ütlema, et eelmisel aastal oli parem. Aga sisse saime suhteliselt kiiresti," rääkis Tallinnast tulnud festivalikülaline Maria.

"Pärnu, head esinejad, parimad esinejad ja ilus ilm. Need kolm päeva on sellised, kui sa saad ennast tunda täielikult vabalt," rääkis Raplast tulnud Mihkel, Martin ja Mikk.

"Saab sõpradega lõbusalt aega veeta ja saab tantsida ja saab lõbus olema. Siin saab lõbus olema," arvasid Anet ja Hanna-Liisa.

Pealava esimene esineja Norra produtsent ja dj Alan Walker astus lavale täpselt programmis ette nähtud ajal ehk kell 16. Kolme päeva päeva jooksul astuvad fetsivali kolmel laval üles kümned pop- ja tantsumuusikamaailma tipud.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: