ETV2 pühendab seekordse teemaõhtu Indrek Taalmaale

Indrek Taalmaa
Indrek Taalmaa Autor/allikas: ERR

Näitleja Indrek Taalmaa sai 9. juulil 50-aastaseks ning selleks puhuks toob ETV2 16. juuli teemaõhtul ekraanile valiku tema teletööde paremikust.

"Tähelaev: Indrek Taalmaa"
Kell 19:30

Mees parimais aastais, kes pole teatrikoolis pikemalt peatunud, kui vaid sisseastumiskatsetel. Ometi mängib ta usutavalt omaseks nii päti kui ka presidendi. Loob rolle ja iseendale teatrit. Indrek Taalmaaga vestleb Margus Saar. Režissöör Kalev Lepik, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Kaia Häelme.

"Võiküllane üü"
Kell 20:45

Eesti näitekirjanduse minimalismimeistri Kruusvalli seni lavastamata näidend maalib valusa pildirea inimlikust otsingust, igatsusest kaaslase ja kodu järele. Naise juurde tuleb mees - töökas ja aus inimene, kes ehitab uuesti üles laokile jäänud talu, parandab, talitab, hoolitseb ning hoolib.

Kuidas saada kõrvuti töö ja olmega sujuma ka suhted? Kas me teame, mida me tahame elult, lähedastelt, iseendalt? Kas oskame näha, tõeliselt näha ja hoida kallist inimest enda kõrval? Pärnu teatri Endla etenduse lavastas Enn Keerd. Osades Lii Tedre, Helle Kuningas, Lauri Kink, Carmen Mikiver ja Indrek Taalmaa. Režissöör Salme-Riine Uibo.

"Siin ja praegu: Indrek Taalmaa"
Kell 22:30

Jüri Aarma külaliseks on Rakvere teatri näitleja Indrek Taalmaa. Režissöör Kalev Lepik, toimetaja Anne Tuuling.

"Ilma sisulise mõtteta riiklik püha"
Kell 23:35

Tegevus toimub 1. mail 1940. aastal Tallinnas Sikupilli rajoonis ühes poolelioleva remondiga korteris. Lavastuse ja stsenaariumi tegi Toomas Hussar, kunstnik Ervin Õunapuu, muusikaline kujundus Toomas Hussar ja Elmar Sats.

"Teater laulab: Rakvere teatri Vabalaulu selts"
Kell 00:15

Neli lööklaulu aastast 1939 esitavad Toomas Suumann, Marika Vaarik, Indrek Taalmaa ja Ülle Lichtfeldt. Režissöör Kalev Lepik, toimetaja Anne Tuuling.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: