Galerii: Hongkongi tantsijad rõõmustavad Tallinnas inimesi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lavastaja-koreograaf Teet Kask toob Eestisse Hongkongi tantsijad Carrol Ho ja Ivy Tsui, kes annavad 12. ja 13. juulil Tallinnas kaks tasuta tantsuetendust

"QuanQuan III" nime kandvaid etendusi näeb Viru Keskuse Rahva Raamatus ja kohvikus Cafe More mõlemal päeval kell 13.00.

Tantsulavastuse teeb eriliseks just asukoha valik. Esinejad lähtuvad lugudest, kultuurikontekstist, ruumist, objektidest, helidest, värvidest ja lõhnadest. Vaatluste, isiklike tõlgenduste ja keha tundlikkuse kaudu arendavad esinejad "vestlust" ruumis.

Kohaspetsiifiline tantsuline väljendus on dialoog inimeste ning valitud ruumi vahel. See on tantsu ilu kogemine. See on tantsu ilu väärtustamine väljaspool lava ehk väljaspool teatriruumi maagilist keskkonda. Liikumise ilu kogemine igapäevases ruumis, kus on meeled vabad ja mis võimaldab tähele panna, väärtustada oma keskkonda ja näha elu erinevast perspektiivist.

Carrol Ho ning Ivy Tsui on noored Hongkongi tantsijad, kes viibivad praegu Eestis ja viivad läbi loomingulist laboratooriumi "Elu hetkes", millest võtavad osa Eestis resideeruvad liikumiskunsti esindajad.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: