Vesa-Matti Loiri ei esine Soome 100 sõpruskontserdil

Soome näitleja ja laulja Vesa-Matti Loiri ei astu kehva tervise tõttu üles laupäeval Tallinnas toimuval Soome 100 sõprusekontserdil.
"Olen juhtunu pärast väga pettunud ja kurb. Mul oli väga hea meel, kui mind Eestisse kutsuti, et siin üheskoos Soome iseseisvuse pidu tähistada," vahendas Soome 100 Facebooki lehekülg Loiri sõnu.
"Eestil on minu südames eriline koht. Kurb, et olen sunnitud esinemise tühistama. Oleks olnud suur au Tallinnas Eesti publiku ees esineda. Saatus otsustas teisiti. Kes teab, võib-olla saan oma võimaluse Soome 200 juubelikontserdil," teatas Loiri.
Laupäeval peetakse Tallinnas suurejoonelist Soome päeva, mis kulmineerub õhtul Vabaduse väljakul kolmetunnise sõpruskontserdiga.
Otsepilti vahendavad täies pikkuses juba kella 18.00 ERR-i portaalid ja Yle Areena. ETV lülitub ülekande lainele kell 18.40.
Toimetaja: Kerttu Kaldoja