ETV+ teeb kahepäevase otseülekannete telemaratoni Narvast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Narvas avati uus telestuudio
Narvas avati uus telestuudio Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

3. ja 4. juunil on ETV+ eetris ainulaadne telemaraton, mille eesmärk on tutvustada kogu Eestile silmapaistvaid narvakaid ning traditsiooniliselt iga aasta juuni alguses linna päevade raames Narvas toimuvate ürituste eestvedajaid.

Televaatajad näevad ETV+ otse-eetris reportaaže, intervjuusid ja otselülitusi ürituste toimumispaikadest, sealhulgas seebikarbirallilt, Eesti rammumeeste jõukatsumiselt, pruutide jooksult ning teatri Giraffe Royal tänavaetenduselt.

"Narval ja Ida-Virumaal on teenimatult negatiivne maine, mis ei vasta juba ammu tegelikkusele. Narvas elab hulgaliselt tegusaid inimesi, kes armastavad oma linna ning tõestavad iga päev, et see on suurepärane koht, kus elada ja töötada. Narva telemaratoni ülesandeks on näidata ilma vahendajateta, millist unikaalset potentsiaali see linn endas peidab ja millised ärksad inimesed seal elavad,ˮ kommenteeris telemaratoni eesmärke telekanali peatoimetaja Darja Saar.

Esimesel telemaratoni päeval toimuvad otselülitused grupi Nol kontserdilt Narva linnuses, kus esineb legendaarne Fjodor Tšistjakovi ansambel. Narva linnuses seab ennast sisse ka ETV+ stuudio, kust telemaratoni ülekanne toimuma hakkabki.

Teisel telemaratoni päeval kolib ETV+ improviseeritud stuudio Raekoja platsile Narva kolledži juurde. Telemaratoni raames saavad kõik soovijad kogu Eestist näidata oma andeid ja oskusi talendikonkursil "Mina oskan!". Osalemiseks tuleb ennast registreerida veebilehel etvpluss.err.ee. Alates 5. juunist saavad kõik soovijad veebilehel hääletada oma lemmikosaleja poolt.

Telemaratoni juhivad Julia Kalenda ja Jüri Nikolajev. Julia Kalenda osaleb ka Seebikarbirallil ETV+ enda valmistatud sõidumasinal. 

Narva telemaratoni kava:

3. juuni
Otseülekanne Narva linnusest
4. juuni
Otseülekanne Raekoja platsilt

Otse-eeter:

19.30−20.00 − Otselülitus stuudiost Narva linnuses + kontserdi ülekanne
20.00–20.10 – Aktuaalne kaamera
20.10–21.15 − Otselülitus stuudiost Narva linnuses + kontserdi ülekanne


Videolõigud ja intervjuud:
1. Narva noorte esinemine The Young Americans’i muusikalis
2. Seebikarbiralli, kus osaleb ka ETV+ seebikarp Julija Kalendaga roolis
3. Pruutide jooks
4. Intervjuu Prohor Šaljapiniga

Otse-eeter:
19.30−20.00 − Otselülitus stuudiost promenaadil või Raekoja platsil
20.00–20.10 − Aktuaalne kaamera
20.10–21.15 − Otselülitus stuudiost promenaadil või Raekoja platsil

Videolõigud ja intervjuud
1. Rammumeeste jõukatsumine
2. Tänavaprogramm "Promenaad tantsib ja laulab"
3. Teatri Giraffe Royal tänavaetendus

 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: