Tartu Uus Teater lõpetab hooaja laada ja tsirkusega

Uue Teatri kevadlaat möödunud aastal
Uue Teatri kevadlaat möödunud aastal Autor/allikas: Pressimaterjalid

Tartu Uus Teater lõpetab oma üheksanda hooaja juba traditsiooniks saanud kevadlaadaga, millega seekord kaasneb ka tsirkusemelu.

Laupäeval, 27. mail kella 12-16 toimub Uue Teatri majas ja hoovis laat, kus oma käsitööd, küpsetisi ja muud põnevat müüvad teatri töötajad ning nende sõbrad. Soetada saab ka soodsaid pääsmeid suvel Saueaugu teatritalus etenduvale Aleksander Eelmaa monolavastusele "Sümfoonia ühele" ning sooduspileteid sügishooaja etendustele.

Laadal on kohal tsirkuseartist Dan le Man Austraaliast koos kaaskonnaga. Toimub tsirkuseparaad ja -olümpia, kus saab oma võimeid proovile panna erinevates lõbusates mängudes ning edasi läheb päev kõikvõimalike töötubadega. Proovida saab muuhulgas näiteks akro- ja naerujoogat, žongleerimist ning Uue Teatri näitleja Maarja Jakobson teeb soovijatele väikese stepptantsu kursuse.

Kell 19.30 algab teatrisaalis tsirkuse Fringe Show etendus ning õhtu teatrihoovis lõpetab hämaruse saabudes Zerkala tuleetendus.

Sisevete Saatkonna jõelaeva peal saab nautida Uue Teatri hooaja lõpupidu, kus esineb bänd The Crosslegs ning DJ-ametit peavad Illimar ja Ingomar Vihmar.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: