Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Jälgi taas Eurovisiooni otseülekannet Juure ja Kivirähki mahlaste kommentaaridega

"Rahva oma kaitse" Eurovisiooni-õhtutel Autor/allikas: Arne Holm/ERR

Neljapäeva õhtul kell 22.00 jõuab eetrisse Eurovisiooni lauluvõistluse teine poolfinaal, kus võistleb ka Eestit esindav laul "Verona" Laura Põldvere ja Koit Toome esituses. Raadio 2 saade "Rahva Oma Kaitse" kostitab sel puhul kuulajaid Mart Juure ja Andrus Kivirähki mahlakate eurovisioonikommentaaridega.

Mart Juur ja Andrus Kivirähk on Raadio 2 eetris kell 22.00 kuni 00.00. Kõikidel, kes kasutavad arvutit, on võimalus jälgida Juure ja Kivirähki kommentaare koos Eurovisiooni telepildiga menu.err.ee lehel, lisaks saab ülekannet näha ka Raadio 2 veebilehel ning ERR.ee ja otse.err.ee lehtedel. HübriidTV kasutajad näevad erikanalit, kus on ETV pilt ja R2 heli koos.

Telia TV klientidel tekib valikusse spetsiaalne kanal, kus saab Eurovisiooni ülekandepildiga paralleelselt kuulata Raadio 2 heli saatest "Rahva Oma Kaitse". Ajutise Eurovisiooni erikanali leiab vaataja Telia TVst vahetult enne ETV kanalit ning MinuTV rakenduse avalehelt.

Raadio 2 kommentaaridega ülekandeid saab näha ja kuulda neljapäeva õhtul, kui toimub Eurovisiooni teine poolfinaal, ja laupäeva õhtul, kui toimub lauluvõistluse finaal.

Kõike Eurovisiooniga seonduvat saab mugavalt jälgida lehel eurovisioon.err.ee.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: