Tänavafestival Augustiunetus kolib Pärnu vanalinna

Augustiunetus 2016
Augustiunetus 2016 Autor/allikas: Pressimaterjalid

Seni Pärnus Supeluse tänava ääres peetud Augustiunetuse festival toimub tänavu augustis esmakordselt Pärnu vanalinnas Kuninga tänaval, et aidata muuta piirkonda linlastele atraktiivsemaks.

Tänavafestival Augustiunetus toimub tänavu 12. augustil Pärnu vanalinnas ja selle peateljeks on Kuninga tänav. "Kolime festivali juba traditsiooniliseks saanud Supeluse tänavalt südalinna poole. Paneme Kuninga tänava piirkonna koos ümberkaudsete tänavatega värvikalt elama," ütles festivali eestvedaja Eleka Rugam-Rebane.

"Seitsme aastaga on Augustiunetus muutnud Supeluse tänava atraktiivseks ja ihaldusväärseks suvesündmuste korraldamise paigaks," lisas Rugam-Rebane. "Nüüd on aeg pöörata pilk Pärnu ilusa vanalinna suunas, mis kipub pahatihti jääma inimtühjaks. Püüame hakata seda tänavafestivaliga muutma ja aidata linna jaoks ajalooliselt tähtsat tänavat taasavastada."

Seoses toimumiskohaga muutub ka festivali programm, kuid selle peaideeks jääb endiselt kogukonnakesksus. "Nagu Supeluse tänavalgi, ootame ka vanalinna piirkonna ettevõtjate rohket osavõttu festivali korraldamisel," teatasid korraldajad.

Mullu külastas Augustiunetust hinnanguliselt 10 000 inimest, toimus üle 50 sündmuse ja avatud oli üle 70 üheõhtukohviku.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: