Heategevuslik Pardiralli kutsub taas võistlusparte soetama

Pardiralli Kadriorus
Pardiralli Kadriorus Autor/allikas: Siim Lõvi

10. juunil leiab Tallinnas Kadrioru pargis aset järjekordne heategevuslik Pardiralli, kuhu on võimalik soetada juba annetusparte.

Eesti vähihaigete laste vanemate liidu (EVLVL) ellukutsutud üritusele kutsub õlga alla panema ka üks liidu asutajatest, Märt Avandi. "Enamus Pardiralliga kogutavatest annetustest läheb vähihaigete laste ravimite soetamiseks. Paljud haruldased, aga vajalikud ravimid ei ole haigekassa nimekirjas, sest nii väikese rahvaarvu korral on tõenäosus väga väike, et neid üldse vaja võib minna. See on meie väikese Eesti omapära ja saame ühiselt siin peredele appi tulla," rääkis Avandi.

Partide võiduujumisel esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale ürituse peaauhinna, lisaks loositakse välja veel mitmeid põnevaid üllatusi.

Sellel aastal korraldatakse Pardiralli koostöös heategevusfondiga Minu Unistuste Päev, et täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. "Ei ole suuremat rõõmu kui andmise rõõm. Meil kõigil on võimalus tuua killukest päikest, positiivseid emotsioone ja lootust nendele lastele ja nende lähedastele läbi unistuste täitumiste. Unistus teeb imet," sõnas heategevusfondi patroon, lauljanna Lenna Kuurmaa.

Endale sobiva annetuse eest saab iga annetaja - nii üksikisik, pere, sõpruskond kui ka ettevõte või asutus - soetada Pardiralli kodulehelt endale ühe nummerdatud partidest. Heategevusliku Pardiralli eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: