Liis Lemsalu avaldas singli koostöös Bert Prikenfeldi ning Ewert Sundjaga

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu Autor/allikas: Liina Notta

Lauljatar Liis Lemsalu avaldas muusikavideo uuele singlile "Sinuga koos". Loo sõnad ja muusika on sündinud Liisi koostöös Bert Prikenfeldi ning Ewert Sundjaga.

Lemsalu sõnul on "Sinuga koos" lugu, mis sündis läbi aususe ja lihtsuse ning väljendab igatsust hinges. "Loo video peegeldab pala sõnumit ja lisab visuaalse mõõtme sellest, mida inimesed teevad ja kuidas end tunnevad siis kui nad on kodus ja ootel. Tahtsime tuua kuulajani ühe helge pildi, mis seda kaunist ja siirast ootust illustreerib," lausus Liis.

Ewert Sundja tõdes, et loo autorid veetsid mitu päeva Berdi stuudios ja tegid oma laulukirjutajate laagri, et näha kas ja kuidas tuleb. "Meeldiva üllatusena oli juba esimeste minutitega suund selge ning pärast seda voolas lugu nagu iseenesest. Viis ja sõnad tulid kuidagi orgaaniliselt üheskoos ja kogu produktsioon oli üks harmooniline kulgemine," avas laulu kirjutamise tagamaid Sundja.

Äsja aasta produtsendi ja miksija tiitlitega pärjatud Bert Prikenfeld sai loo kirjutamisel inspiratsiooni muusikute koostööst just tol hetkel kui esimesed viisijupid, akordid ja rütmid olid uue trummimasina peal laiali layerdatud. "Sealt edasi läks juba kõik väga ladusalt," meenutas Prikenfeld.

Liis Lemsalu Autor: Liina Notta

Värske pala video valmis ühe pika tööka ning meeleoluka päevaga. "Produktsiooni puhul oli keeruline ajastus. Nimelt oli kindel soov, et video tuleks välja koos singliga märtsi lõpus ajal, mil õues on, võimalik, et hall sombune ja külm. Visioon nägi aga ette mõnusalt laisklevat suvepäeva, mistõttu oli välistatud eksterjööri näitamine pildis. Kuid suvefeelingu ning ootuse saime videosse sellegipoolest ning helgust ja igatsust on ka silmailuks küllaga," lausus produktsioonijuht Laura-Lisete Roosaar.

Liis on oma uue singliga laval juba homme, 31. märtsil Tallinn Music Weekil. Lisaks uuele muusikale üllatab lauljanna ka uuenenud bändi ning uue kõlaga. "Loodan väga, et homme saavad võimalikult paljud meid nägema-kuulma ja pildi ette sellest, mis suunas oma tegemistega hetkel liigun," ütles Liis.

Esimest korda astutakse uues koosseisus avalikkuse ette kell 14.30 Velveti Linnalaval ning kell 20.30 Venus Clubi kontserdil.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: