ERR.ee video | Lenna Kuurmaa: väga head poplood on sel aastal kokku sattunud ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Lenna Kuurmaa, kes pääses Eesti Laulu finaali looga "Slingshot", tõdes, et sel aastal oli äärmiselt tihe konkurents ning finaalvõistlusel kavatseb ta anda endast parima.

Lenna Kuurmaa nentis, et sel aastal on üle aastate eriti tugev konkurents. "Väga head poplood on kokku sattunud, samamoodi ka teises poolfinaalis," ütles ta ja lisas, et tema ei osanud arvata, loota ega kindel olla, et just tema edasi saab. "Viimase hetkeni oli värin sees, kuni öeldi minu nimi."

Eesti Laulul on Lenna Kuurmaa korduvalt käinud ning kahel korral tihedas konkurentsis ka napilt lõppvõistluselt välja jäänud. Sel aastal ta aga sama ei karda, kuna enda sõnul ta mineviku peale ei mõtle. "Kõik intervjueerijad küsivad seda, et kas ma kardan sinna finaali minna, et äkki jään jälle teiseks, aga kui jäängi, siis mis sellest?" tõdes Kuurmaa ja tõi välja, et läheb võistlusele mõttega, et tal on võimalik veel paremini teha. "Suur lava ja veel suurem publik, mul on väga hea meel."

"Homme hommikul me ärkame värske peaga ja hakkame mõtlema, mida lõppvõistlusel teisiti teha, kuid võib kindel olla, et midagi kindlasti muutub," sõnas ta ja lisas, et üks-ühele sama numbrit kindlasti finaalis näha ei saa.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: