Galerii ja video: Diktori rolli astuvad noored ja legendaarsed näitlejad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti näitlejate liit saab saja-aastaseks ning seda tähistatakse ka ETV ekraanil eetridiktorite tagasitoomisega, et Eesti näitlejate nägu televaatajatele tutvustada.

Esmaspäeval juhatab ETV kanalil saateid Margus Jaanovits. Näitleja lõpetas1994. aastal EMTA ning on alates 1994. aastast Vanemuise teatri draamanäitleja.

Teisipäeval jõuab ekraanile Liisa Saaremäel, kes lõpetas 2016. aastal EMTA ning on alates 2016. aastast Eesti Draamateatri näitleja.

Kolmapäeval rõõmustab televaatajaid Kristjan Üksküla, kes lõpetas 2010. aastal EMTA ja on alates 2010. aastast Tallinna Linnateatri näitleja.

Neljapäeval jõuab vaatajate ette Helena Pruuli, kes lõpetas 2014. aastal EMTA ja on alates 2014. aastast näitleja Teatris NO99.

Reedene diktor on Kärt Tammjärv, kes lõpetas 2014. aastal EMTA ja on alates 2014. aastast Vanemuise teatri draamanäitleja.

Laupäeval on diktorina eetris Tiia Kriisa. Näitleja, kes lõpetas 1963. aastal Tallinnfilmi õppestuudio, oli aastatel 1963-1993 Pärnu Endla teatri näitleja, hiljem on olnud vabakutseline. 1987. aastal pälvis Kriisa Eesti NSV teenelise kunstniku tiitli.

Pühapäevane diktor on Karmo Nigula. Noor näitleja lõpetas 2016. aastal EMTA ja on alates möödunud aastast Eesti Draamateatri näitleja.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: