ERR.ee video | Lenna: ma ei mäleta, mis laval toimus ({{commentsTotal}})

Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti Laulu esimese poolfinaali salvestusel astus lavale ka Lenna Kuurmaa, kes paljastas huvitava fakti oma esinemismälu kohta.

"Tavaliselt, kui on välkesinemine ja ainult üks kord on võimalik teha, justkui otse-eeter, siis ma ei mäleta, mis laval toimus. Minul on selline asi, ma täpselt ei tea, ma lihtsalt olin, üritasin anda nii palju kui sain, maksimumi - sada protsenti välja panna. Aga ma pole päris adekvaatne ütlema, mis täpselt toimus," tõdes Lenna Raadio 2 saatejuhtidele.

Saatejuht Mihkel Ulk otsustas siiski uurida, kui kõrge on Lenna pulss pärast lavalt mahatulekut. "Tegemist on veteraniga, sest see pulss on väga nõrk. Mingit närvilisust ma siit küll välja ei loe," kommenteeris Ulk.

Lenna teatas seepeale, et Ulk katsus tema pulssi lihtsalt valel hetkel. "Kui sa oleksid katsunud seda pulssi enne lavaleminekut. Kui maha tuled, mis seal enam närvitseda, ma ei tea," ütles Lenna.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad juba 11. ja 18. veebruaril.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: