Laulukirjutajate laager otsib taas osalejaid

Eesti Laulu Akadeemia
Eesti Laulu Akadeemia Autor/allikas: facebook.com/EestiLaul

Märtsis toimub juba kolmas laulukirjutajate laager, kuhu on oodatud laulukirjutajad ja produtsendid Eestist ja naaberriikidest.

Laager saab toimuma TMW linnafestivaliga samal nädalal, 27.-30. märtsil Tallinnas. Aktiivne laulukirjutamise ja -salvestamise periood toimub kahel päeval, 28. ja 29. märtsil, teatas Music Estonia

Laagrisse on teretulnud nii kogenud produtsendid, muusikakirjutajad kui ka laulukirjutajatest artistid. Ühtlasi otsitakse artiste, kellel on soov ja valmisolek hiljem laagri vältel sündinud loomingut salvestada ja välja anda.

Kolmanda laagri raames on 20 väljavalitud laulukirjutajal võimalus töötada ja luua muusikat koos kümne rahvusvahelise selle valdkonna professionaaliga. Laulukirjutajad jagatakse kümnesse meeskonda, kus igas tiimis on kaks regionaalset muusikakirjutajat ning üks mentor. Meeskonnad töötavad kahe päeva jooksul koos artistidega ning salvestavad esimesed versioonid oma loomingust. Laagri kahe tööpäeva lõpus esitletakse oma lugusid suurel ühiskuulamisel.

Eelnevad laagrid on osutunud üle-ootuste edukaks. Kirjutatud lugudest kaks (Liis Lemsalu - "Sinu ees", Karl-Erik Taukar - "Tähti täis on öö") olid nomineeritud Eesti Muusikaauhinnad galal aasta parima laulu tiitlile ning kolm laulu (Rasmus Rändvee - "This Love", Laura Prits - "Hey Kiddo", Liis Lemsalu - "Keep Running") osalevad Eesti Laul 2017 konkursil.

Varasemalt on meie laulukirjutajate laagris rahvusvaheliste mentoritena osalenud Robert Callum ja James Stewart (Suurbritannia), Isabelle Ljunggren, Gustav Svennungsson, Magnus Wallin, Erik Sahlén, Tara Nabavi (Rootsi), Joel Isaksson ja Oskar Nyman (Rootsi/Soome).

Laagrisse kandideerimise tähtaeg on 22. veebruar. Osalejad saavad teatavaks märtsi alguses.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: