Pianist Kristiina Rokashevichi värskele abielule andis õnnistuse Rooma paavst ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

"Ringvaate" stuudios oli külas pianist Kristiina Rokashevich, kes rääkis enda värskest abielust ja sellest, kuidas Rooma paavst Franciscus seda õnnistas.

"Ringvaate" stuudios selgitas Rokashevich, et ta abiellus 15. oktoobril ja laulatus toimus Peeter Pauli katedraalis. "Katoliiklastes on aga võimalus, et kahe kuu jooksul saavad abiellunud paavstiga kohtuda," ütles ta ja lisas, et saatiski Vatikani avalduse, kuid ei saanud sellele mingit vastust. "Me sõitsime Rooma kohale ning uurisime Šveitsi kaardiväelastelt, et äkki on minu kutse seal kohapeal, ja nii oligi!"

"Me läksime Rooma kohale teadmata, kas me üldse saame paavstiga kohtuda ning kas meile on kutsed," tõdes Kristiina Rokashevich ja nentis, et paavstiga kohtudes palusid nad enda värskele abielule õnnistust. "See oli väga eriline sündmus."

Pianist Kristiina Rokashevich ütles, et paavst Franciscus palus neil tema eest palvetada ja soovis neile palju armastust. "Samuti andis ta soovituse, et enne magaminekut tuleb lahendada ära kõik oma tülid."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: