Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Improteater IMPEERIUM astub täna lavale Chicago Eesti Majas

IMPEERIUM
IMPEERIUM Autor/allikas: improteater

Improteatri IMPEERIUM meesteväge koosseisus Tarvo Krall, Erki Aule, Maarius Pärn ja Rauno Kaibiainen saab näha juba täna Chicago Eesti Majas ja mõne päeva pärast ka Torontos. Külastatakse kohalikke eestlaste kogukondi, antakse improteatri töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele ning loomulikult mängitakse ka mitu improetendust.

Nelik saabus Chicagosse juba mõned päevad tagasi, et külastada Chicago Sketch Comedy Festivali. Täna on lisaks õhtusele etendusele ka töötuba lastele, mille eesmärk on julgustada lapsi omavahel eesti keeles suhtlema, teatab improteater.

15. jaanuaril võetakse suund Torontosse, kus koolitatakse noori ja täiskasvanuid nii Toronto Eesti Majas kui ka Tartu College´i majas ning tehakse muusikaline ettaste Ehatare puhkekodus elavatele väliseestlastele. Ehatares on ka võimalus kohtuda seal elavate näitleja ja raadiohääle Valve Andre ning Ella Elkeniga ja dirigendi, helilooja Roman Toiga.

21. jaanuaril annavad IMPEERIUMi näitlejad ka oma panuse Tartu College´i maja tuluõhtule. Saadud raha läheb Väliseesti muuseumile (VEMU) ja Filiae Patriae´le nende tegevuse edendamiseks. Tuluürituse eesmärgiks on aidata kaasa VEMU ehk Eesti õppetöö keskuse jätkusuutlikkusele: seal toimuvad regulaarselt loengud, seminarid, näitused ja eesti kultuuriloo filmide näitamised.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: