NOËP ja Tommy Cash astuvad Eurosonic festivalil üles juba sel nädalal

NOËP
NOËP Autor/allikas: Pressimaterjalid

Eesti artistid NOËP ja Tommy Cash esinevad sel nädalal Hollandis toimuval Euroopa suurimal ja olulisimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag. Ühtlasi on festivalil kohal Music Estonia eestvedamisel ka delegatsioon Eesti muusikatööstuse esindajatest.

Hollandis Groningeni linnas 1996. aastal alguse saanud Eurosonic Noorderslag toimub tänavu 11.-14. jaanuarini, üles astub üle 300 artisti kogu Euroopast.

Tommy Cash esineb oma kavaga kolmapäeval, 11. jaanuaril klubis Vera ja neljapäeval, 12. jaanuaril Groningeni Platformtheateri laval. NOËP esineb neljapäeval, 12. jaanuaril klubis Mutua Fides.

Lisaks kontsertidele on festivali osaks ka laiaulatuslik konverentsiprogramm, mille "Music Moves Europe" paneelis osaleb käesoleval aastal ka Tallinn Music Weeki asutaja ja juht Helen Sildna. Tegu on ettevõtmisega, millele pandi alus 2016. aastal eesmärgiga tuua Euroopa Komisjoni juurde kokku rohkem kui 50 Euroopa muusikaorganisatsiooni, panustamaks ühiselt Euroopa muusikaagenda töösse ja arengusse. Paneelis jagavad Euroopa mõjukad muusikatööstuse võtmetegijad oma mõtteid ning peavad dialoogi Euroopa Komisjoni vastava valdkonna esindajatega.

Igal aastal koguneb Eurosonic Noorderslag festivalile ligi 4000 delegaati, kel on võimalik osa saada rohkem kui 350 kontserdist. Festivali konverentsiprogramm katab rahvusvahelise muusikatööstuse, meediamaastiku, produktsiooni ja interaktiivmaailma viimaseid arenguid.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: