"Klassikokkutuleku" teise osa võtted algavad suvel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Facebook

Lõppeva aasta fenomen Eesti filmimaastikul oli kahtlemata "Klassikokkutulek" ning näitleja Ago Anderson kinnitas, et linateose teist osa hakatakse filmima juba tuleval suvel.

"Kui on selline edu ees, siis niimoodi need asjad lähevad. Sellest on teine osa tehtud ja nagu ma aru saan, on õigused ostetud, hakkame meiegi suvel tegema," paljastas Anderson "Vikerhommikus". Näitleja lisas, et käsikirja ta veel lugenud ei ole, kuid Taanist pärit originaalteksti kallal kõpitseb taas Martin Algus. "Ma vihjeks võin öelda, et on toredaid üritusi nagu pulmad ja matused, kus võib igasuguseid olukordi ette tulla," rääkis Anderson.

Teist osa hakatakse filmima suvel ning Andersoni hinnangul läheb ta võtteplatsile hea meelega. "Mul suvel tänu sellele üldse aega ei ole, aga ootusärevus on hinges. Meeskond on sama ja võib kindel olla, et alguse stressi ei ole," lausus Anderson.

Filmi esimest osa saatis Eestis tohutu menu. "Klassikokkutulek" tegi vaatajarekordi, edestades nii "Titanicut" kui ka "Avatari". "Me keegi ei osanud oodata, et selline menu hakkab saatma seda. On enne ka komöödiaid tehtud ja et just selline žanr läks naelapea pihta, kui seda oleks keegi teadnud, oleks see ammu ära tehtud, aga keegi ei teadnud ja väga tore, et niimoodi läks," tunnistas Anderson.

Seda, miks inimesed just seda filmi näha tahtsid, Anderson öelda ei oska, kuid usub, et komöödia ja südamlikkuse segu oli see, mis mõjus. "Sellist asja on iseenesest tehtud kogu aeg. Hollywoodi komöödiad on väga-väga sarnased. Me püüdsime seda tuua Eestisse ja tõime ta üsna õnnestunult. Midagi väga kunstlikku ei olnud, et ta ei sobiks siia. Tuligi ilus põhjamaine ja tore komöödia, kus ei pingutatud väga otseselt nalja teha. Me mängisime tõsiseid mehi, kes on oma hädadega mures," põhjendas Anderson "Klassikokkutuleku" fenomeni.

Alles hiljuti vaatas näitleja filmi veel ka televiisorist üle. "Oli päris tore, mis mul öelda on. Ongi mõnus, et oli selline pikem vahe tekkinud, kõiki asju enam ei mäletanud. Sai ta mõnusalt ja muretult üle vaadata," tunnistas ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: