ERR.ee video | Jaan Rekkor: minu lapsepõlve ajal oli diktor pereliige ({{commentsTotal}})

Foto: ERR/Siim Lõvi

Eesti näitlejate liit saab saja-aastaseks ning seda tähistatakse ka ETV ekraanil, kui uuest aastast tulevad vaatajate ette taas eetridiktorid, et Eesti näitlejate nägu televaatajatele tutvustada. 

"Minu lapsepõlve ajal oli diktor pereliige. Nüüd on ta kadunud ja diktori aset täidab jooksev kiri ja taustahääl," kirjeldas Jaan Rekkor, keda ETV vaatajad teavad saatetekstide pealelugejana. Uuel aastal astub mees televaatajate ette aga eetridiktorina. "Eks ta harjumist nõuab, sest teadmine, et kuskil varitseb kaamerasilm, see natukene halvab," kirjeldas Rekkor põnevat ametit.

Näitleja usub, et teleekraanilt võib diktoreid tore vaadata olla. "Ma mäletan seda, et kui sa olid üksinda kodus, võisid sa kogemata diktoriga rääkima hakata, kui ma väike olin," meenutas Rekkor aega, mil diktorid olid ETV ekraanil igapäevased külalised.

Uuel aastal hakkab iga päev prime time'is saateid tutvustama ja sisse juhatama üks näitleja. 1. jaanuaril on eetris praegune kaadritagune hääl Sandra Uusberg, teisipäeval Jaan Rekkor ja sealt edasi juba Margus Tabor, Merle Palmiste, Priit Pius, Tambet Tuisk, Anne Veesaar, Tiina Tauraite.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: