Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Armastatud näitlejad asuvad "Pealtnägija" erisaate reporteriteks

2016. aasta viimane saade saab olema eriline ka "Pealtnägija" tegijate enda jaoks, sest esimest korda 18 aasta jooksul proovisid saate tegemist inimesed, kel seni olnud meediaga vaid kaudne kokkupuude.

Tegemist pole nalja ega paroodiaga, sest sel kolmapäeval võtavadki "Pealtnägija" köögipoolel juhtimise üle kolm tundliku sotsiaalse närviga naist, kes uurisid teemasid, mis neil endal südamel ja päriselt olulised. Saatetegijad lubavad, et ajakirjanduslik menüü saab olema rikkalik, kõrgetasemeline ja mitmes mõttes piire kompav.

Evelin Võigemast uurib fentanüüli probleemi, mis on murdnud viimasel ajal ka heal järjel Eesti peredesse, ja küsib ministrilt, ekspertidelt ja uimastisõltlastelt endalt, kuidas seda epideemiat peatada. Piret Krumm käis Türgi pagulasvoo radadel, 70 kilomeetri kaugusel Süüria sõja epitsentrist oma silmaga veendumas, millises armetus olukorras on kodumaalt põgenevad pered. Ja saate lõpetab südamliku reportaažiga Nele-Liis Vaiksoo, kes jälgis Ida-Tallinna Keskhaigla vastsündinute intensiivravi osakonnas, kuidas meditsiinitöötajate abiga juhtuvad tõelised imed.

Ühekordses projektis saavad kokku tuntud inimeste autoriteet, nende värske vaatenurk ja "Pealtnägija" ajakirjanduslik kvaliteet.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: