Piret Järvis ja Mai Palling tõid välja enda Eesti Laulu lemmiklood ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Sel aastal on Eesti Laulu juures uuenduslik see, et kõik võistluslood avaldatakse ühe korraga veebisaatest, kus tehakse iga osalejaga ka esimene intervjuu. Veebisaadet juhivad Piret Järvis ja Mai Palling, kes tõid "Ringvaates" välja enda lemmikud esimesest poolfinaalist.

Mai Palling selgitas "Ringvaates", et esimese poolfinaalide Eesti Laulu võistluslugude tutvustamine veebisaate vahedusel osutus äärmiselt edukaks. "Eestis jälgis seda saadet 80 000 unikaalset vaatajat ning me oleme õnnelikud selle üle, et Eesti inimesed tunnevad huvi kodumaise muusika vastu," kinnitas Palling.

Piret Järvis tõdes, et Eesti Laulu lugude tutvustamise käigus küsivad nad kõige põletavamad küsimused ära, seega Marko Reikopil läheb tema arvates "Ringvaates" pärast raskeks üldse midagi küsida. "Kui esimene poolfinaal koosnes raadiosõbralikest popplugudest, siis võib-olla teises poolfinaalis on kõrvalekaldeid keskteest rohkem."

Esimest poolfinaalist olid Piret Järvise lemmiklugudeks Ariadne "Feel Me Now", Elina Born "In Or Out" ja Janno Reim & Kosmos "Valan Pisaraid".

Mai Pallingule jäid esimesest poolfinaalist meelde Leemet Onno "Hurricane", Ivo Linna "Suur loterii" ja Lenna Kuurmaa "Slingshot".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: