Olavi Otepalu: olen sahtlisse kirjutanud tuhatkond lugu, hitikõlbulikke paarsada ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Tänavu sügisel areenile astunud Olavi Otepalu bänd on jõudnud uue tulijana jõudnud ka ETV2 "Eesti TOP 7" saatesse, kuigi tegelikult on osad ansambli liikmed oma põhitegevuselt vägagi muusikakauged, tegutsedes hoopis ärimaailmas.

"Me tegelikult algusest peale võtsime sellise suhtumise, et tahame ühise muusikategemisega ka kuhugi välja jõuda reaalselt," selgitas Olavi Otepalu saates, et bändi edu teda tegelikult ei üllata.

Seda, kas ärimehe imidž muusika tegemisele kaasa aitab, on laulja hinnangul raske öelda, aga samas on neil tema sõnul muusikale tänu sellele väga fokusseeritud lähenemine. "Lauasahtlisse ma olen kirjutanud mingi tuhatkond lugu, võib-olla hitikõlbulik on sellest paarsada," selgitas ta, et on muusikaga tegelenud juba väga pikka aega ning loonud seejuures väga erinevas stiilis laule, sh näiteks ka koori- ja džässmuusikat.

"Mul ei ole tegelikult üldse soovi avalikkuse ees olla," rääkis Otepalu, et hoolimata paljudest sahtlisse kirjutatud lugudest, ei soovinud ta ise sugugi lavale astuda. "Indrek Luukas, kes on selle bändi tegelik algataja, see, kuidas ta mind ära veenis, see oli ikka väga pikk protsess."

Algul oli plaanis leida laulja mujalt, kuid kuna sobivat inimest ei leitud, tuli Olavil endal esile astuda.

Bändil on terve detsember kuni jõuludeni juba esinemistega broneeritud.

Toimetaja: Kerttu KaldojaHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: