Täna avalikustatakse kõik Eesti Laul 2017 esimese poolfinaali laulud

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Eesti Laul 2021

Täna kell 10.00 stardib Eesti Laulu veebilehel maratonsaade, kus avalikustatakse esmakordselt kõik Eesti Laul 2017 esimeses poolfinaalis osalevad laulud.

Igal täistunnil avalikustatakse eestilaul.ee lehel uus poolfinaali pääsenud laul, millele järgneb intervjuu artistiga. Laulud kõlavad juhuslikus järjekorras alates kell 10.00 kuni 19.00. Veebisaadet juhivad Mai Palling ja Piret Järvis.

"See on tõeline Eesti muusika pidu. Ühel päeval jõuab kõikide kuulajateni kümme täiesti uut ja suurepärast laulu – sellist ettevõtmist ei tulegi mul Eesti muusika ajaloost varasemast meelde," kommenteeris homme toimuma hakkavat produtsent Mart Normet.

Kunagi varem pole Eesti Laulu poolfinaliste sellisel kujul avalikustatud, tavaliselt on laulud avalikkusesse jõudnud ühekaupa vastavalt sellele, millal artistid need valmis on saanud. Sel korral on aga start kõikidel võrdne – 8. detsembril esimese poolfinaali lauludel ja täpselt nädal hiljem, 15. detsembril teise poolfinaali lauludel.

Laule kuuleb kõikidest suurematest veebiportaalidest ning iga tund mängivad uue laulu ette ka parimad raadiod üle Eesti.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad 11. ja 18. veebruaril. Finaalkontsert toimub 4. märtsil Saku Suurhallis, pileteid saab osta siit ja pileteid peaproovi saab soetada siit.

Kindlasti tasub Facebookis otsida üles ürituse leht Eesti Laul 2017 finaalkontsert ja vajutada nuppu "huvitatud" või kui pilet olemas, siis "osalen", et olla kursis kõikide tähtsate uudistega, mis puudutavad Eesti Laulu.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: