Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR.ee video | Metsakutsu teeb selleks aastaks pausi

Foto: ERR

Metsakutsu ehk Rainer Olbri avaldas novembris uue albumi, kuid lükkab suure esitluskontserdi fännide üllatuseks uude aastasse.

"See on tingitud sellisest ülerapsimisest, viimased kuus kuud on väga palju tegemisi olnud, väga palju projekte ja kuidagi tundsin, et praegu ei ole õige hetk võtta ette esitluskontserti," rääkis Metsakutsu.

Muusik selgitas, et kett sai liigsete kohustuste tõttu lihtsalt maha joostud. "Lihtsalt selline üldine väsimus või stress võttis võimust," ütles ta ja lisas, et Metsakutsuks olemine on töö, mis kestab 24 tundi ööpäevas. "Ongi hea aasta lõpus Metsakutsule väike paus panna ja siis uuel aastal uue Metsakutsuga tulla," põhjendas ta väikest pausi.

Uus album "Kuhu koer on maetud" siiski esitlemata ei jää. Eriti arvestades, et muusiku enda hinnangul on tema uues, järjekorras kolmandas albumis rohkem teda ennast sees kui varasemates plaatides. "Ma selle albumi puhul väga tugevalt julgesin kaasa rääkida ja suunata," selgitas muusik.

Uuel aastal loodab Metsakutsu kõik koostööpartnerid kokku saada ja plaati suurelt esitleda. Lisaks sellele on oodata veel mõnda suuremat ülesastumist ning uut muusikat. "Pole põhjust mikrofoni varna visata, et nüüd on kolm abumit tehtud ja joon alla," ütles muusik.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: