ERR.ee video | Jüri Pootsmann: järgmisel plaadil soovin ise rohkem muusikat kirjutada ({{commentsTotal}})

Novembri keskel ilmus Jüri Pootsmanni täispikk debüütalbum, mille kaasautoriks on suurel määral muusik ja helilooja Sten Sheripov. Rääkisime Jüri Pootsmanniga, kuidas ta plaadiga rahul on ning millised mõtted on juba edaspidiseks.

Muusik Jüri Pootsmann selgitas, et esimese plaadi ("Jüri Pootsmann", 2015) puhul jõudis ta kaasautor Sten Sheripovini läbi plaadifirma Universal. "Teise albumi puhul me otsustasime koostööd jätkata, kuid seal teeb kaasa ka teisi nimesid, näiteks Kostja Tšebulevski, Raul Ojamaa, Veiko Tubin ja Marten Kuningas," ütles Pootsmann ja tõdes, et tema ja Sheripovi koostöö kulgeb eriti orgaaniliselt. "Ma ei oska isegi seletada seda tööprotsessi, see oli kuidagi nii ammu," nentis ta ja ütles, et lood sünnivad üllatavalt kiiresti. "Samas ei ole see päris nii, et plaat saaks kiiresti valmis, kuna Sten Sheripov on ikkagi pedant ja perfektsionist."

"Mul on väga hea meel, et plaat on valmis, aga see ei tähenda, et töö oleks otsas, sest nüüd tuleb muusika inimesteni viia," ütles muusik ja kinnitas, et mõtted on ka juba järgmisel albumil. "Uuel plaadil sooviks kindlasti ise rohkem muusikat kirjutada, see soov on mul tegelikult algusest peale olnud," tõdes Pootsmann ning ütles, et ta sooviks kirjutamise juures teha ka bändiga koostööd. "See loob laheda atmosfääri nii live's kui ka lindistamisel ja mulle isiklikult meeldiks niiviisi, ilmselt ka bändile."

Jüri Pootsmann esitleb enda täispikka albumit "Täna" klubis Prive 7. detsembril.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: