Argo Aadli: on aeg, kui kuulata pole kellelgi aega, kuid arvama peavad kõik midagi ({{commentsTotal}})

Foto: Ülo Josing/ERR

Pühapäeva hommikul räägivad "Hommik Anuga" saates enda värskest lavastusest "Once Upon a Time in Estonia" näitlejad Argo Aadli ja Indrek Ojari.

Indrek Ojari tõdes "Hommik Anuga" saates, et kõiksugu filosoofilised küsimused teatri ja näitlemise kohta toovad võrdlusena pähe ehitaja, kelle käest võiks sama hästi küsida: "Mis tundeid see tekitab, kui sa seda müüri laod?". "Sellisel hetkel tulebki elus rohkem kuulata ja mitte nii palju rääkida, kuulad küsimuse ära ja ei peagi vastama," kinnitas Argo Aadli enda suhtumist.

Lavastusega "Once Upon a Time in Estonia" Ojari sõnul NO99-stiilis sotsiaalset kriitikat tegema ei hakata. "Need on ikkagi fiktiivsed tegelased, kuid me räägime näiteks looduskaadrite osakaalust Eesti filmis," ütles Indrek Ojari ja kinnitas, et tuules liikuvat sammalt on Eesti filmis pisut liiga palju. "Kuid loodust on ka Eestis väga palju, sest kui sa sõidad näiteks Madalmaadesse, siis seal ei ole seda üldse nii palju," lisas Aadli.

"Meil on praegu aeg, kui kuulata ei ole kellelgi aega, kuid kõik peavad midagi arvama," tõi Argo Aadli välja ühe praeguse ajastu märki. "Tähtis on see, et ilmuks raamat, aga teater pakub just kuulamisevõimalust," nentis ta.

"Hommik Anuga" saade on ETV eetris pühapäeviti kell 10.00.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: