Pühapäeval läheb eetrisse populaarse "Müstilise Venemaa" 700. saade ({{contentCtrl.commentsTotal}})

David Vseviov juhib saadet
David Vseviov juhib saadet "Müstiline Venemaa" Autor/allikas: ERR

Vikerraadio kuulajate üks lemmiksaateid, idanaabrite ajaloole pühendatud "Müstiline Venemaa" jõuab 27. novembril juba 700. saateni.

Uhke järjekorranumbriga saates kõneleb David Vseviov Venemaa kodusõja ajal valminud filmidest, nende sisust ning vaenlase kujutamise traditsiooni kujunemisest.

"Müstiline Venemaa" käsitleb erinevaid külgi ja ajajärke Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui ka kultuur. Tänavu sügisel alustati uue suure teemaplokiga nõukogude filmist.

"Müstilise Venemaa" järelkuulamise üldnumber on ületanud kahe miljoni piiri, sarja on Vikerraadio koduleheküljelt või äpist järelkuulatud 2 046 180 korda. Kõige enam on kuulatud saadet sellest, kuidas Stalin asus hävitama bolševistlikku ladvikut - saadet saab kuulata siin.

Kõik saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel. Facebooki leheküljelt leiab lisamaterjali.

"Müstiline Venemaa" on Vikerraadio eetris pühapäeviti kell 11.20. Sarja autor on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: