Igor Mang enda elulooraamatust: raamatus on pea kogu minu elu ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Triin Tammert koondas raamatukaante vahele astroloog Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused. "Ringvaatest" räägiti Mangiga ning uuriti, kas teda ei morjenda, et teadlased üritavad tema teooriaid pidevalt ümber lükata.

Igor Mang selgitas "Ringvaates", et koer Sulfa on talle talismaniks. "Ta on professor Ülo Vooglaiu koera poeg," ütles Mang ja lisas, et enda koerale pani ta nime sulfiidi järgi. "Inimene peab olema kuidagi seotud ikkagi alkeemiaga," ütles ta ja lisas, et tänu koerale saab ta rohkem looduses olla, sest muidu ta ei viitsiks nii palju väljas käia.

Oma elu jooksul on Igor Mang olnud nii mesinik, geodeet, massöör, tuletõrjedepoo öövalvur ja palju muud. "Põhiline on aga ikkagi astroloogia, sest see on kutsumus," ütles ta ja kinnitas, et tema elulooraamatu kirjutamine kestis 10 aastat. "Artiklit võib kirjutada paljudega, aga raamatus on ikkagi palju rohkem, seal on pea kogu sinu elu," nentis ta ja tõdes, et raamatu autor pidi olema ilus noor naine, mille tõttu praakis ta kõik meesautorid kohe välja. "Temaga peab tekkima hea koostöö."

Astroloog Igor Mang kinnitas, et astroloogia on esoteeriline ja müstiline teadus, milleks peab talenti olema. "Teadlased on kõik materialistid ning see on ka põhjus, miks nad seda ei usu," sõnas Mang ja lisas, et kuigi teadlased üritavad koguaeg lükata ümber astroloogia põhialuseid, siis temal on enda materjalid, millest ta lähtub. "Mul on ikkagi ka 45 aastat praktikat."

"Pühapäeva õhtul ma vaatan, et millised planeedid domineerivad ning otsustan, mida järgmisel nädalal teha ja mida tegemata jätta," sõnas astroloog ja tõdes, et sel nädalal sobib tal esineda.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: