Eesti naine on mõne aastaga kogunud üle kolmesaja trummipulga ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

"Ringvaade" tutvustas Ruth Rohtu, kes on asunud kollektsioneerima trummipulki - umbes kolme aastaga on tema kogusse jõudnud üle 300 erineva trummipulga.

Enda esimese trummipulga sai Rutt Rohi Sõpruse Puiesteelt. "Ma tunnen nende trummarit Villu Viirsalut ning tema andis selle mulle," ütles Rohi "Ringvaates" ja kinnitas, et esimene pulk on kindlasti eriline. "Õige pea hakkas neid aga juurde tulema ning nüüd olengi jõudnud kolmesaja pulgani." Ta tõdes, et kõige rohkem vaeva kulub välismaiste bändidega, kuid ka neilt on ta pulki saanud. "Väga raske on pulki kätte saada näiteks Hard Rock Laagris ja Rock Cafes, kuna seal on suuremad lavad," selgitas ta ja ütles, et tihti läheb ta väiksemates kohtades ise bändi juurde ja küsib pärast kontserti, kas oleks võimalik üks trummipulk kollektsiooni saada. "Tihti antakse ka."

Lisa trummipulkadele on Rutt Rohi kogunud aastate jooksul mitmeid erinevaid asju. "Mul on kodus palju minipudeleid, tikutopse, tulemasinaid ja tuhatoose, kuigi ma ei ole suitsetaja," ütles ta ja lisas, et üldiselt suhtuvad lähedased nendesse hobidesse väga hästi. "Ema ütleb ainult, et ma ei mahu nende asjadega varsti koju ära."

Lisaks rokk- ja metalbändidele on tema kogus ka mitmete popbändide trummipulki, kuid Rohi kinnitas, et ise ta nende kontsertidele ei ole käinud, tegu on olnud pigem firmapidudega. "Olemas on näiteks Karavani ja Apelsini trummipulgad, samuti näiteks Karl Erik Taukari bändi pulk," ütles ta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: