ERR.ee video | Normet Eesti Laulust: olen kuulnud paari väga-väga head laulu ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti Laulu produtsent Mart Normet ütles vahetult enne lugude esitamise tähtaega, et on juba kuulnud paari väga tugevat võistluspala.

"Loodame, et lähevad ka läbi, sest mina ei osale žürii töös," rääkis Normet Menule.

Sel aastal tehti lugude esitamise rekord. Kokku laekus võistlusele 242 laulu ning Normet loodab, et Eesti Laul 2017 saab olema kirev. "Kui õnnestub sel aastal jälle sellist virrvarri ja paletti säilitada, siis see ongi Eesti Laul. Hästi kirev peab olema, et ei olekski ühte nägu, vaid 20 eri nägu," lausus ta.

Lugusid hakkavad hindama 11 popmuusika eksperti, kes kogunevad järgmise nädala esmaspäeval ja teisipäeval. Kuna laule on nii palju, ei saa veel Normet lubada, millal poolfinalistid välja kuulutatakse, kuid loodetavasti toimub see 8. novembri "Ringvaates".

Juba 4. märtsil toimub Eesti Laulu finaal, kus selgub artist, kes Eestit Kiievis toimuval Eurovisioonil esindab. "Me oleme kõik omad järeldused sellest aastast teinud ja töötame palju professionaalsemalt ja intensiivsemalt, et läheks hästi," ütles Normet viidates Jüri Pootsmanni etteastele sel kevadel Stockholmis.

Normet selgitas, et Euroopa publiku südame võitmiseks peaks laval toimima omavahel nii laul, artist kui ka number ise. "Tegelikult ei ole universaalset valemit olemas, aga eks me püüame nii hästi kui võimalik läheneda väga personaalselt. Võib-olla jäi seda personaalsust puudu sel aastal, me ei arvestanud Jüriga piisavalt ja Jüri ei osanud siis ennast kehtestada," selgitas Normet.

Eesti Laulu finaalini on aega neli kuud, mistõttu ei saa veel paljastada, kes on saatejuhid või esinejad, kuid sellest hoolimata on piletimüük Saku Suurhallis toimuvale suurejoonelisele kontserdile olnud edukas.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: