Teele Viira uuel muusikal piire pole: olen nüüd omamoodi siiralt hull ({{commentsTotal}})

Foto: Eesti TOP7/ERR

Teele Viira tuli välja uue elektroonilise projektiga White Girl Wanted, kus ta saab lõpuks teha täpselt seda, mida hing ihaldab.

"Eks see kumabki läbi teiste meelest ka. Hästi palju head tagasisidet on, et ma olen nüüd omamoodi täiesti siiralt hull," naeris Viira ETV2 saates "Eesti TOP 7".

Projektis lööb kaasa Eero Järviste, kellega kohtumist peab Viira suureks kingituseks. Ka bändi nimi - White Girl Wanted - on Järviste idee. "Me olime stuudios ja Eerol see nimi täiesti lampi pähe tuli. Esmakujul see ei olnud päris selline, esmakujul oli White Girl Wasted, aga see tundus liiga vulgaarne," selgitas Viira. Wanted tähendab inglise keeles nii tagaotsitavat kui ka tahetut ning valge on kosmose värv, selgitas Viira, miks bändinimes on kasutatud just sõna white.

Viira ja Järviste kinnitasid, et nende muusikal piire ei ole ning bändis tehakse kõike, mis lahe tundub. "Tänapäeva muusika on selline, et tihtilugu ei jaksata kuulata ühte albumitäit ühesugust muusikat," ütles Viira. Värvikale muusikale aitab kaasa ka Viira eklektiline iseloom. "Miks panna piirid, võib ju katsetada, piirideta elada ja muusikat teha," lausus ta.

Bändi esimene live võiks Viira sõnul olla võimalikult korralik ja hea visuaaliga. "Kindlasti ta tuleb, tahaks loota, et sel aastal," lubas Viira.

Toimetaja: Rutt ErnitsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: