Galerii: ETV+ esitles uut telemängu "Bon Courage!" ({{contentCtrl.commentsTotal}})

ETV+ esitles uut telemängu "Bon Courage!". Tõsielul põhinev seikluslik reisisaade jõuab eetrisse ja portaali etvpluss.ee 6. novembrist.

Esitlusel tutvustati saatejuhte, mängus osalejaid ja sai näha avasaadet.

Saatesarja jooksul külastati 12 riiki, igas riigis viisid saatejuhid läbi sotsiaalse eksperimendi. Koos saatejuhtidega reisisid need televaatajad, kes läbisid augusti lõpus korraldatud valikusõela.

Saate pealkiri "Bon Courage" ühendab endas kahte prantsuskeelset väljendit: bon voyage (head reisi) ja bon courage (edu). "Pealkirja ei valinud me juhuslikult, sest reisimine pole üksnes tee ühest punktist teise, vaid seiklus, mis toob ellu emotsioone ja kogemusi ning annab võimaluse kohtuda uute inimestega. Meie saatesarja abiga saavad televaatajad tutvuda Euroopa riikide erinevate eluviisidega ning samas panna proovile iseennast ja oma teadmisi," kommenteeris ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

Uue saate idee töötas välja ETV+ toimetus koostöös haridusasutusega GAME club ja Aleksei Raziniga. Saade valmib stuudios Osakond, produtsent on Olga Hartšuk.

Tõsielul põhinev reisisaade jõuab ETV+ eetrisse ja kodulehele alates 6. novembrist pühapäeviti kell 20.30.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: