Mick Pedaja muusikavideost: ütlesin, et esimeseks videoks peab metsa ära tegema ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR/Eesti TOP7

Tänavuse Eesti Laulu finalist Mick Pedaja avaldas oma esimese muusikavideo "Valgeks", mis on filmitud üsna ootuspäraselt ja Mickule iseloomulikult metsas.

"Ma ütlesin, et esimeseks videoks peab ilmselt selle metsa ära tegema. Nüüd ongi challenge, mis siis järgmiste videotega, peab visualiseerima natuke," naeris Mick ETV2 saates "Eesti TOP 7".

Video produtsent on Madis Reimund, kes tegi video, jagas ideid, filmis ja monteeris. "Super mees, et jõudis kõik kiiresti valmis teha. Ideed olidki kaksi-kaksi, nii minult kui ka temalt, see kuidagi koos sündis," rääkis Mick, kelle video võeti üles tänavu augustis.

Eesti Laulul ilma teinud Mick tõdes, et valmistab ette uut albumit ja annab ka kontserte. "Praegu ongi selline hea aeg, kus ei ole liiga kiire, ei ole live'e liiga palju. Jõuab seda plaati ka teha," kiitis Mick.

Ta lisas, et muusika on olnud juba väikesest peale tema unistus ja visioon. "See on kasvanud ja kasvanud. Ma tunnen, et muusika on see väljund, mida ma teen lihtsalt, see ei ole midagi, mida ma pean pressima, et saaks kuidagi ära elatud. See on vaevanõudev ja raske töö ka, aga kõik, mis seda edasi viib, on fun," oli ta õnnelik.

Järgmiseks esineb Mick Pedaja 16. septembril Rapla muusikafestivalil Särin.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: