Selgusid noorte moetalentide konkursi võitjad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võitjate õnnitlemine.
Võitjate õnnitlemine.

Kuu aega tagasi kuulutasid Eesti rõivadisainer Liina Stein ja moeblogija Kristjaana Mere koostöös Samsungiga välja noorte moetalentide konkursi, mille kaks võitjat on nüüd selgunud.

Kõigi osalejate seast valiti välja 12, kes pääsesid Stuudio 35-s toimunud finaalvõistlusele end professionaalide silme all proovile panema. Modellikarjääri pürgijatel tuli näidata oma parimaid külgi nii fotograaf Sandra Palmi kaamerasilma ees kui ka catwalkil üles astudes, noored moedisainerid said aga kätt proovida stilistina ning kohapeal moejooniseid visandades. Pingelise võistluspäeva lõpuks osutusid võitjateks Käthlin Pärn, kes asub koos Kristjaana Merega oma modellikarjääri unistust täitma ning Anette Sepp, kes teeb Liina Steini juhendamisel oma esimesed sammud moedisainerina.

Käthlin Pärna ammune unistus on olnud saada modelliks ning tüdruku sõnul andis konkurss talle selleks suurepärase võimaluse. "Olen lihtsalt nii kaua tahtnud modelliks saada. See on olnud minu tõeline unistus. Alati on olnud aga mingisugused takistused – kas mõõt on olnud liiga suur või olen osutunud liiga lühikeseks. Mul on nii hea meel, et sellel võistlusel ei vaadata ainult välimust, vaid lähtutakse ka isiksusest," jagas refleksoloogiatudeng Käthlin Pärn oma rõõmu.

Konkursi teine võitja Anette Sepp on õnnelik, et saab astuda sammukese lähemale oma tõelisele kutsumusele moedisainerina. "Ma tegelikult olen disainer, mitte küll moedisainer, vaid hoopis tootedisainer. Mul on suured plaanid, aga need on veel natuke pooleli. Ma tahan oma ideid maailmas kõigile näidata – tahan jagada seda, kuidas mina ilu näen ja soovin kindlasti ka oma kollektsiooni välja anda," kirjeldas oma unistusi EKA vilistlane ja praegune Tallinna Tehnikaülikooli tudeng Anette Sepp.

Selleks, et täita noorte moetalentide unistused, alustavad noored tulevikutalendid nüüd põhjalikku tööd mentorite Kristjaana Mere ja Liina Steini käe all. Plaanis on tutvuda moemaailma telgitagustega ja õppida kõike vajalikku moemaailmas läbilöömiseks, misjärel saavad noored talendid oma uued erialased teadmised proovile panna oktoobri lõpus toimuval Tallinn Fashion Weekil.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: