Tapa linna sünnipäeval esinevad teiste hulgas Reket ja Arop ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Suure Papa muusikavideo
Suure Papa muusikavideo "C'est La Vie" salvestus. Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Tapa linn tähistab tänavu oma 90. sünnipäeva mitmekesiste artistidega eesotsas Reketi ja Aropi aka Suure Papaga.

"Tapa linna 90 sünnipäev tuleb tänavu omanäoline, tegevust jätkub igas vanuses linna ja valla kodanikule. Oleme kaasanud 2015. aasta algusest töögruppidesse palju erinevaid inimesi, et kava oleks kõigile huvitav ja mitmekesine. Samuti teeb rõõmu linnainimeste ettevõtlikkus oma kodude kaunistamisel, et anda linnale tema sünnipäevaks sära juurde," ütles Tapa vallavanem Alari Kirt.

12.-14. augustil peetakse mitmeid särtsakaid tantsupidusid, toimuvad suured kontserdid, kogu nädalavahetuse on avatud populaarsed kodukohvikud, avatud on mitmepäevane laat, samuti avatakse rahvusvaheline lapiteki näitus koos Soome sõpruslinna Akaa ja Forssaga "Teineteisel külas".

12. augustil on noorteõhtu peaesinejateks Reket ja Arop aka Suur Papa, 13. augustil toimub suur tantsuõhtu koos Karl Madise ja Karavani ning DJ Allan Roosilehega, 14. augustil esineb ansambel Kõrsikud ja Harri Salminen Soomest. Samuti saab Tapa linn 90 publik näha pea kõikide Tapa valla taidlejate esinemisi.

Lisaks tähistab Tapa linn oma sünnipäeva koos teise nelja linnaga "Linnad 90" programmina, mille raames on tehtud ühine reklaamklipp ja retrospektiivne dokumentaalfilm, samuti käiakse üksteisel külas esinemas ja tehakse koos palju muudki põnevat. Need linnad on Tapa, Põltsamaa, Tõrva, Türi ja Nõmme. Tapa linna rahva jaoks kujuneb sellest projektist kulminatsiooniks "5 linna ühiskontsert", kus 13. augustil esineb peale külalisi ka hulgaliselt Tapa valla taidlejaid.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: