Galerii: presidendikandidaadid hakkasid joonistama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mittetulundusühing Art Reflects Personality korraldas mitu loomingulist kohtumist presidendiks pürgivate poliitikutega, kus kunstnik kandis oma tunnetuse dialoogist ühe või teise kandidaadiga lõuendile.

Siirad vestlused kandidaatidega toimusid Art Studio Galleria töökoja loomingulises õhkkonnas. Jättes poliitika tagaplaanile, rääkisid poliitikud oma lootustest, isiklikest muredest, armastusest ja lapsepõlvest. Sündmuse käigus valmisid kandidaatide portreed. Presidendikandidaadid võtsid ühtlasi osa kunstiteraapiast ning molberti taga väljendasid oma emotsioone läbi pintsli ja värvide.
Loomingulistest kohtumistest võtsid osa Mart Helme, Eiki Nestor, Siim Kallas, Urmas Paet, Allar Jõks, Marina Kaljurand ja Mailis Reps.

“Kunst aitab meil väärtusi väljendada, kultuure omavahel siduda ja meid üksteisega lähemale tuua, sõltumata etnilisest päritolust, religioonist või vanusest. Kunsti eesmärk on ühiste positiivsete veendumuste loomine,“ ütles MTÜ Art Reflects Personality juht Artur Ziai. Mittetulundusühingu Art Reflects Personality põhieesmärgiks on ülemaailmse rahu säilitamine loomingu ja kultuuri abil. Samuti on Art Reflects Personality seadnud endale eesmärgiks aidata kaasa Eesti presidendiketi tagastamisele.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: