Pääsküla rabas toimub täna hommikul Marek Sadama ja Tõnu Laikre kontsert ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Marek Sadam
Marek Sadam Autor/allikas: Facebook

Juba teist korda toimub Nõmme Kevade ajal Pääsküla raba vaatetorni juures kontsert. Täna astuvad publiku ette Marek Sadam ja Tõnu Laikre.

"Kui Nõmmel mujal sadamat ei ole, võib sadam olla sama hästi ka rabas. Tinglikult võibki kontsert kanda pealkirja "Rabasadam" või "Sadam rabas"," arvas Marek Sadam. "Loodusega olen alati olnud lähedalt seotud. Olen Lõuna-Eestist pärit, lapsepõlves käisime igal sügisel kogu aeg metsas või rabas marjul," rääkis laulja.

Sadam lisas, et sellest hommikusest jalutuskäigust võib kujuneda kosutav ränd. "Ka nendele, kes on varem Pääsküla rabas käinud. Vahel võib tavapäraseid radu käies avastada uusi asju. Seepärast tasub kindlasti Pääsküla rappa tulla, nii looduse kui ka kontserdi pärast. Tuleb lihtsalt võtta aeg ja enese südameaia väravad avada," ütles Sadam.

Kontserdi korraldaja Danel Pandre sõnul on rabakontserdi algne idee, et publik saaks osa looduse ilust. "Kuigi rabatorni juurde jõudmiseks on kaks võimalust, nii Kraavi kui ka Hiiu tänava poolt, soovitan tulla pigem mööda laudteid Hiiu poolt. See loob eelnevalt juba kontserdiks sobiva meeleolu," sõnas Pandre.

Kõik Nõmme Kevad 2016 üritused on tasuta. Programm on koduleheküljel.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: