Tjuun In kevadhooaja lõpetab SpectraSoul ({{contentCtrl.commentsTotal}})

SpectraSoul
SpectraSoul Autor/allikas: Erakogu

Täna, 6. mail lõpetab Tjuun In oma kevadise hooaja peoga, mille väliskülaliseks on Spectrasoul Inglismaalt. Lisaks esitavad muusikat kodumaised Bone, Uhs Kumatu ja residendid Qba, To-Sha ning L.Eazy. Visuaale teeb VJ Teng.

SpectraSouli tähelend algas 2006. aastal, nende lood ilmusid respekteeritud plaadifirmade Metalheadz, Exit Records, Hospitaljt alt ning peagi võttis SpectraSouli oma tiiva alla Shogun Audio. Äsja ilmus duolt "Only You" EP Ish Chat Musicu alt.

Nõutud nii DJ kui produtsentidena reisivad nad mööda maailma ringi ning jõuavad taaskord sel reedel Eestisse.

Bone on Eesti artist, kes alustas muusika tegemist 2004. aastal. Teda on pärjatud ka eestimaiste auhindadega - Raadio 2 DNB küsitlusel võitis ta 2012. aastal "Parima uustulnuka" tiitli ning 2013. aastal valiti tema lugu "Structrual (feat Kryptomedic)" kolmandale kohale Eesti trummi ja bassi lugudest.

2014. aastal ilmus Bone´i teine EP nimega "Unspeakable" (Authetntic Rec) ja kolmas, "Radiation", ilmus selle aasta veeburaris.

Uhs Kumatu on noor hip-hopi ja trummi ja bassi tegija, kes ütleb enda kohta nii: "Uhs Kumatu on pühapäevamuusik, kes oma loominguga on küll rohkem panustanud Eesti hiphop-skeenesse, kuid kellele on siiski väga hingelähedased 170 tempos bassised helid''.

Tjuun in on Eesti vanim, siiani tegutsev trummi ja bassi sariüritus ja Raadio 2 õhtuse vööndi saade. Esimene Tjuun In pidu toimus 1999. aastal Enteri nimelises küberkohvikus, millele on järgnenud lugematul hulgal sündmuseid nii välis- kui kohalike esinejatega. Tjuun In pidudesarja on külastanud lisaks suurele hulgale kodumaistele artistidele ka välismaiseid, nende seas: Lenzman, Calyx ja Teebee, Rene´ LaVice, Ivy Lab, A-Sides, Keeno, ESS, Riya, Dj Red, Metrik, Seba, Makoto, Technimatic, DBridge, Rockwell, Marky, Blu Mar Ten, Utah Jazz, Bcee, Matrix, Culture Shock, Lynx, Commix jt

Toimetaja: Jaanika Valk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: