Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Jüri Pootsmann: teen Eurovisiooni laval kaarditriki

10. mail astub esimeses poolfinaalis Eurovisioonil üles Jüri Pootsmann. Enne teisipäevast äralendu astus noorhärra läbi kuulsast saatest "Hommik Anuga", kus muuhulgas selgus, et Pootsmanni tiimi liige on ka mustkunstnik Jürgen Veber.

Saatejuht Anu Välba oli teinud pisut statistikat ning selgus, et mitmed numbrid ja asjaolud seoses Jüri Pootsmanni esinemisega Stockholmis seostuvad numbriga "3", sealhulgas mitmed sündmused numbriga "13": alates Jüri esinemisjärjekorrast.

"Kolmteist on mu õnnenumber, ma lootsin üles astuda kolmeteistkümnendana," lausus Pootsmann. "Ehk siis teised asjad juhtuvad ka, mida ma peas loodan."

Küsimusele, mida ta siis loodab, vastas laulja, et kuna ta sinna (Eurovisioonile) tõenäoliselt kunagi tagasi ei lähe, siis tahab ta eelkõige kogu seda tralli nautida. "Ja kui sa naudid ja relaxed oled, siis tuleb hästi välja ka."

Finaalijõudmise kohta ütles Pootsmann, et ta arvab küll sinna jõudvat. "Peab enesekindel olema, muidu kõik söövad su ära lihtsalt. Tore ongi olla selline must hobune," lisas Pootsmann, pidades silmas, et ennustused seavad Eesti loo finaalijõudmise piiri peale - nibin-nabin šansid.

"Hetkel mul ei ole närvi sees, aga ma arvan, et see tuleb," kostis Pootsmann. "See hetk, kui sa lavale astud, võib olla selline moment (kus põlv värisema hakkab), aga nagu ma silmad avan, siis ma saan aru, et olen õiges kohas." Lisaks pidi laval tulema esitusele paar trikki, mille Pootsmann lubas jätta üllatuseks, ehkki saatejuht pinnis välja, et näiteks on tegemist kaarditrikiga, mida Pootsmann on treeninud koos mustkunstimeistri Jürgen Veberiga.

Juttu tuli ka sellest, et Serbia esindaja Sanja on Jüri pärast arust ära. Vaadake täpsemalt videost.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: