ERR.ee video | Mick Pedaja Eesti Laulust: see andis suure tõuke edasi ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti Laulu finalist Mick Pedaja tunnistas, et laulukonkurss andis talle suure tõuke muusikuna edasi.

"Praegu on muutunud mõningad asjad, kindlasti on esinemispakkumisi ja uusi väljakutseid. Mul on väga hea meel selle üle, et ma saan teha edasi seda, mis mulle meeldib, muusikat," rääkis Pedaja Menule.

Mick lisas, et lisaks uutele fännidele meeldis talle eelkõige see, et nägi lõpuks ära, kuidas suurejooneline võistlus sünnib. "Minu lemmikkogemus oli see produktsioonipool. Väga meeldis see, et kunagi operaatorid ju kuulsaks ei saa, aga kõik see telepool ja inimesed said väga kalliks," kiitis Mick, kes soovitab kõigil muusikutel Eesti Laulule kandideerida.

Mick rääkis, et Eesti Laul on hea juba selleks, et ennast nähtavaks teha. "Muidugi andis see suure-suure tõuke edasi, et näidata inimestele oma muusikat," ütles Mick.

Hoolimata üdini positiivsest kogemusest usub Mick, et teeb ise aga Eesti Laulust väikese pausi. "Ma ei ole veel kindel, aga ma arvan, et ma järgmisel aastal ei lähe Eesti Laulule. Eesmärk on saada sügiseks plaat valmis, praegu tegelen sellega," lausus ta.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: