Tarmo Kruusimäe: ma oleks kohe valmis Eesti eest surema ({{commentsTotal}})

Foto: Ülo Josing/ERR

"Hommik Anuga" saates oli külas endine punkar Tarmo Kruusimäe, kes enda 49. sünnipäeva järel vaatas tagasi elule ning kõigile kümnetele ametitele, mida ta enda elu jooksul pidanud on.

Tarmo "Kojamees" Kruusimäe tõi "Hommik Anuga" saates välja, et enda sünnipäevi ta ei pea, vaid ta tähistab suuremaid sünnipäevi ehk just näiteks vabariigi aastapäevi. "Mul oli sel aastal tõeline õnnetera, sest noorem tütar tuli minuga koos paraadile - nad ei ole saanud seal varem isaga koos käia, sest isa on alati paraadil toimetamas." Kruusimäe leidis, et kui ise teed vahel lollusi ja ennast on keeruline usaldada, siis Eestit saab täielikult usaldada. "Ma olen kohe valmis selle riigi eest surema, aga oi, ma suren pikalt."

Enda väga seinast-seina ameteid kirjeldas Tarmo Kruusimäe sellega, et ilmselt oli tegu mingi eneseotsinguga. "Kui vaadata suurt hulka nendest töödest - modell, PR-inimene, bändimees - siis need on seotud just edevusega, seega kunagi oli selline periood," ütles Kruusimäe ja tõdes, et teatud perioodidel lihtsalt tuli tööd teha, sest muidu oleks vangi pandud. "Kui mind oli koolist välja arvatud ja ma käisin õhtukoolis, siis ei olnud mul muud varianti kui tööd teha. Ma töötasin asfalteerijana." Enda Eesti Televisiooni perioodi kirjeldas ta sõnadega, et see oli lihtsalt üks vines olemine. "Võte lõppes tõenäoliselt siis, kui kaashäälikud hakkasid tekstist juba kaduma ja midagi enam välja ei tulnud."

Karske elustiili alustamine ei olnud Tarmo Kruusimäe sõnul pikk protsess, kuid selle sammu tegemine nõudis vaeva. "Alati otsisid vabandusi, et äkki tahaks vahel pärast sauna õlut juua või mõnel sünnipäeval šampanjapokaale kokku lüüa."

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: