Kerli Dello: tunnen, et kaitsevägi on minu koht ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Homme algab sinilillekampaania. Terve kuu jooksul toimub palju erinevaid üritusi veteranide auks, nende osalusel ja nende toetuseks.

Sinilillejooks toimub 17. aprillil Tartus ja 16. aprillil Tallinnas, rääkis Kerli Dello "Ringvaatele".

"Austame veterane, kes on käinud või on hetkel missioonidel. See on austusavaldus veteranidele, müüme sinililli, neid on üle Eesti igal pool saada. Inimene, kes selle ostab toetab vigastatud võitlejate ühingut, kes saavad sealt õppimiseks raha. Aastate jooksul on kogutud ka ravivahendeid."

Endise ETV uudisteankuri enda sõnul tal telest eemal olla kahju pole. "Kaitseväes on räägitud, et küll Dello telesse tagasi läheb, et ega ta siia ei jää, aga tegelikkuses tunnen, et see on minu koht. Mulle meeldib see, mis teen ja see on paljuski seotud televisiooniga," ütles Dello. "Näiteks 23. aprillil on tulemas veteranirock, millest teeme teleülekande."

Sõdurina ta end ei tunne. Kerli Dello ülesandeks on näiteks meediasõdurite väljaõpe. Pingelistes olukordades, kuhu tsiviilisikuid sisse ei lasta, on vaja sõdureid, kes oskaksid vajadusel teha nii reporterite, monteerijate kui fotograafide tööd.

Kaitseväes hoiab Dellot tunnustus. "Olin meedias täpselt 21 aastat ja mitu diplomit või täienduskoolituse paberit mul kodus seinal on? Null. Kaitseväes tunnustatakse inimesi. Kui sulle on öeldud, et see oli hea, mis sa tegid, projekt õnnestus, siis teen järgmisel aastal jälle hea meelega."

Toimetaja: Jaanika ValkHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: