Selgusid Koolitantsu tänavused võitjad ({{commentsTotal}})

Koolitants
Koolitants Autor/allikas: Rünno Lahesoo

Möödunud nädalavahetusel selgusid Jõhvi Kontserdimajas Festivalil Koolitants 2016 osalenud parimad tantsud.

"Meie eesmärk on noori tantsijaid igakülgselt motiveerida liikuma ja sellega seoses pakume neile festivali raames erinevaid võimalusi end proovile panna. Oleme õnnelikud, et sel aastal on huvi Koolitantsu vastu olnud nii suur," ütles Eesti tantsuagentuuri juhataja Raido Bergstein.

Rahva lemmiku tiitli pälvis Meie Stuudio tantsuga "Oleks minu olemine", juhendaja ja tantsu autor Andre Laine, teisele kohale tuli ETA tantsukooli "Eestimaine tantsulust", juhendaja Liisa Laine ning pronksi pälvis Hoop-Side tantsuga "Nunnad hoos 3", juhendaja Deisi Viimne.

Koolitantsu töötubades osalenud tantsijate hulgast valisid televaatajad parimaksGrete-Lisette Gulbise Valgamaa tantsuklubist HOP, juhendaja Kerli Vessin. Teise ja kolmanda koha pälvisid vastavalt Marko Reitalu ETA tantsukoolist (juhendaja Julia Koneva) ja Ranno Kähr Meie Stuudiost (juhendaja Andre Laine).

Festival Koolitants 2016 jätkub augustikuise suvekooliga ning oktoobris toimva Koolitantsu Kompanii teise lennu tantsulavastusega, mille lavastavad Ruslan Stepanov, Elina Tamm, Maria Goltsman ja Eneli Rüütli. 

Festival Koolitants 2016 finaalkontserdi nominendid ja laureaadid on:

LASTETANTSUD
MUDILASED
LAUREAAT
"Vahuvalges unenäos", Janne Ristimetsa tantsustuudio, tantsu autor Janne Ristimets

NOMINENDID
"Muinasjutumaa", võimlemisklubi Janika Võru osakond, tantsu autorid Eliise Abel, Teivi Teder
"Vihma sajab tip-tip-tip...", tantsuansambel "Neposedõ", tantsu autor Natalja Baranova

1.-4. klass
LAUREAAT
"Unustatud mänguasjad", stuudio Joy "Richard", tantsu autor Jelena Butkevits

NOMINENDID
"Tähelepanu, ahvikesed!", tantsuteater Polly, tantsu autor Polina Žukova-Lazartšuk
"Eskimolapsed", Shaté tantsukool, tantsu autorid Krõõt Kiviste, Maris Ootsing

VABATANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Kütt", Carolina tantsustuudio, tantsu autor Rauno Zubko

NOMINENDID
"Öised rännakud", SK Finess, tantsu autor Nele Varendi
"Nii tahaks elada", stuudio Joy "Richard", tantsu autor Jelena Butkevits

6.-9. klass
LAUREAAT
"Koloriitne monoliitsus", tantsukool WAF Dance, tantsu autor Annika Viibus

NOMINENDID
"Hinge monoloog", Tallinna Kopli noortemaja estraadistuudio Extemp, tantsu autor Olesja Kazeko
"Murtud lind", Error tantsukool, tantsu autor Kärt Lige

10.-12. klass
LAUREAAT
"Peagi saabun tagasi su juurde", Projekt CAF, tantsu autor Markus Monak

NOMINENDID
"Hajuda, et mitte tõdeda", S-Stuudio, tantsu autor Karoline Suhhov
"Selfiemaania", Laine Mägi tantsukool, tantsu autor Ingrid Jasmin
"Võluvad sireenid", SHATÉ tantsukool, tantsu autor Ivan Keim

KOOLI TANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Rongisõit", Tiina tantsustuudio (Tt-stuudio), tantsu autor Tiina Kaev

NOMINENDID
"Olen olin olla olemas", tantsukoolikad, tantsu autor Katrin Kreutzberg
"Ahnus ajab upakile", Tarvastu gümnaasiumi lapsed, tantsu autor Laura Pakasaar

6.-9. klass
LAUREAAT
"Nunnad hoos 3", Hoop-Side, tantsu autor Deisi Viimne

NOMINENDID
"Päev koolis!", Tiina tantsustuudio (Tt-stuudio), tantsu autor Tiina Kaev
"Olen hoitud!", Kadi võimlejad Rapla Vesiroosi gümnaasium + Valtu PK+ Rapla ühisgümnaasium, tantsu autorid Kadi Saks, Kärolin Rohumäe ja Alice Aleksandridi

10.-12. klass
LAUREAAT
"Rio rannas", Viljandi gümnaasiumi Hebe, tantsu autor Kertu Alvre

NOMINENDID
"Beeta Inimene", Limitless, tantsu autor Reet Kasepalu
"Piinatud hinged", PG 10. klass, tantsu autor Liili Filippov

EESTI-TEEMALISED TANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Hea tegu...", tantsuklubi Koit, tantsu autor Kristina Raja

NOMINENDID
"Oleks minu olemine", Meie Stuudio, tantsu autor Andre Laine
"Tsuh-tsuh-tsuhh", Jõgeva põhikooli 4.-5.klass, tantsu autor Ave Lääne

6.-9. klass
LAUREAAT
"Tuli meie õue peale", Paide gümnaasiumi Keerutajad, tantsu autor Andre Laine

NOMINENDID
"Meie küla klatsimoorid", VK Sirutus, tantsu autor Tea Kõrs
"Pill on helle", Meie Stuudio, tantsu autor Andre Laine

10.-12. klass

LAUREAAT
"Röäsusi", Leesikad, tantsu autor Kristiina Siig

NOMINENDID
"Eestimaine tantsulust", ETA tantsukool, tantsu autor Liisa Laine
"Õdak", T-Stuudio, tantsu autor Karoline Suhhov

TÄNAVATANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Tulerõngas", Friends tantsu- ja teatrikool, tantsu autor Aleksei Kakko

NOMINENDID
"Kullakaevajad", tantsukool WAF Dance, tantsu autor Markus Monak
"Parool", DanceAct tantsustuudio, tantsu autorid Kadi Aare, Anete Mürk

6.-9. klass
LAUREAAT
"Urban impeerium", DanceAct tantsustuudio, tantsu autor Kadi Aare

NOMINENDID
"Kuhu kuulume", JJ-Street tantsukool, tantsu autor Sandra Kattai
"Ränne", Rambo, tantsu autor Ahto Pääsik

10.-12. klass
LAUREAAT
"Meie Tänav", P.I.P.E., tantsu autor Roman Mihhailov

NOMINENDID
"Kuldne Leegion", Shaté tantsukool, tantsu autorid Karina Sepp, Karli Haava, Nicklas Milling
"Las ma tõstan su taset", JJ-Street, tantsu autor Kairi Jerlov

ESTRAADITANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Iirimaa tants", Rütm, tantsu autor Asja Seletskaja

NOMINENDID
"Andaluusia", Arte Flamenco, tantsu autorid Maria Rääk, Ivan Gallego
"Maa, vesi, õhk, tuli – Avatar", Laine Mägi tantsukool, tantsu autor Clelia Madi

6.-9. klass
LAUREAAT
"Suund itta", DanceAct tantsustuudio, tantsu autor Anastassia Vassiljeva

NOMINENDID
"Dagestani Tants", Zagadka, tantsu autor Ljudmilla Vesnina
"Tänupüha õhtusöök", Shaté tantsukool, tantsu autor Maris Ootsing

10.-12. klass
LAUREAAT
"Ma tantsin, tantsin, tantsin...", Vallatud, tantsu autor Tatjana Bulattšik-Verhovski

NOMINENDID
"Flirt tundmatuga", Meie Stuudio, tantsu autor Andre Laine
"Uue päeva algus", Varjud, tantsu autor Jelena Kissin

SHOWTANTSUD
4.-7. klass
LAUREAAT
"Jokkerid", Shaté tantsukool, tantsu autor Maris Ootsing

NOMINENDID
"Mustad linnud", DanceAct tantsustuudio, tantsu autor Triin Veskimeister
"Korstnapühkijad", Meie Stuudio, tantsu autorid Andre Laine, Merit Täht

6.-9. klass
LAUREAAT
"Näljased mängud", Zagadka, tantsu autorid Marina Ravlusevich, Nataliya Zaytseva

NOMINENDID
"Meermeid", ETA tantsukool, tantsu autor Julia Koneva
"Meelepete", DanceAct tantsustuudio, tantsu autor Greetel Joanna Võrk

10.-12. klass
LAUREAAT
"Raamist väljas", JJ-Street Vogue, tantsu autor Kätriin Kübar

NOMINENDID
"Fossiilid", SHATÉ tantsukool, tantsu autor Maris Ootsing
"Retk", Tähtvere tantsukeskuse Viikingid, tantsu autor Maarja Pruuli

Toimetaja: Rutt Ernits



ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: