"Ajujahi" värske telehooaeg stardib juba neljapäeval ({{commentsTotal}})

Eesti suurim äriideede konkurss "Ajujaht" alustab seekord juba üheksandat hooaega.

Uuel hooajal on ideid seinast-seina, üks innovaatilisem kui teine. Võistlus, mis käib 60 000 eurose auhinnafondi nimel, on põnev ja kaasakiskuv, aga samas ka karm ja konkreetne, sest otsused, mida tuleb langetada, on rasked. Võitjaid saab olla ainult üks.

Telesaade on läbinud täieliku uuenduskuuri ja pingelist võistlust jätkub kuni finaalini. Sel hooajal tullakse võimalikult palju stuudioseinte vahelt välja ja meeskonnad peavad kokku puutuma paljuski reaalse ettevõtja eluga, tõsi, seda küll aeg-ajalt mängulisemas võtmes. Samuti kaasatakse žürii töösse senisest enam eksperte.

Kui varasematel aastatel on rohkesti olnud infotehnoloogilisi lahendusi, siis sel aastal on paljudel meeskondadel olemas füüsiline toode. Kindlasti on oluline ka fakt, et meeskonnad on osanud kokku panna tõeliselt tugevad tiimid, nii et põnevust jätkub kuni lõpuni, kõik osalejad on võrdsed konkurendid.

Alates sellest hooajast on "Ajujahi" saatejuht Kristo Elias.

Saate režissöör on Märten Vaher, toimetaja Susan Laura Luitsalu Miil, produtsent Hannela Lippus.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: