ERR.ee video: Laura vahetas laulmise kookide vastu välja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Veidi uskumatuna näiva uudisega tuli lagedale tänavusel Eesti Laulul looga "Supersonic" teise koha pälvinud Laura, kes on otsustanud muusikas väikese pausi teha ja pühenduda oma teisele kirele - kokakunstile.

Laura on juba mõnda aega praktiseerinud ja lihvinud oma oskusi ühes väikeses Kadrioru kohvikus, kus esialgu näeb teda küll rohkem teenindaja rollis, kuid õige pea loodab ta ise juba ka köögipoolele pääseda.

"Ma ei tulnud siia niisama neid kooke tõstma, ma ikkagi olen eesmärgiga, et minust saaks NOPi kondiiter. Kuigi ma alustan rahulikult - kõigepealt olen koogi tõstja, saan ka inimestelt tellimusi võtta ja selle poole tegeleda, aga eesmärgiks on ikkagi jääda bossidele silma, et jõuda sinna köögi poole peale ka," selgitas Laura ise oma tuleviku plaane.

NOPi juhataja Kateriin Voitese sõnul oli ta loomulikult veidi üllatunud Laura ideest kohvikus tööle asuda. "Alguses oli natuke kummaline, inimene on tegelenud terve elu laulmisega ja kuidas nüüd ühtäkki nii... Samas, kui kellelgi tugev kirg asja vastu, siis võib igasuguseid imelisi asju sündida."

Praegu tunnistavad nii Laura kui ka Kateriin, et lauljanna suudab edukalt valmistada vaid porgandikooki, kuid loodavad, et olukord peagi paraneb. "Kuna ma olen ise kiire õppija, siis usun, et jõuan porgandikoogist natuke kaugemale ka," avaldas Laura.

Ainsaks probleemiks peab kohviku juhataja hetkel asjaolu, et Laura kipub end tööd tehes unustama ja veidi liiga kõvasti saalis laulma, mis ka veidi kliente on pahandanud.

Uudis ilmus 1. aprillil.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: