ERR.ee video | Meisterjaan üllatab uues rollis, noor muusik hakkab "Terevisioonis" ilma teadustama ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Meisterjaan hakkab järmisest nädalast rõõmustama televaatajaid "Terevisiooni" ilmastuudiost. Nimelt saab Eesti Laulu tänavusest finalistist hommikuprogrammi uus ilmateadustaja.

"Mulle on ilm alati meeldinud ja tuli selline pakkumine, et võib hakata ilmapoisiks ja miks mitte. Ma polegi eriti töötanud kunagi, tore oleks tööd teha," avaldas Jaan Menule.

Jaan tunnistas, et pärast Eesti Laulu on tema jaoks muusikaga kõik, kuigi loodab, et ka ilm suudab teda piisavalt inspireerida. "Võib-olla ma suudan ilmateadustamise mõelda muusikaks enda jaoks. Mis vahet seal on, kõik on muusika," oli Jaan optimistlik.

Kuigi Jaan polnud enne intervjuud veel ilmateadustamist kaamera ees proovinud, haaras parmupillimängija härjal sarvist ja tegi oma esimesed katsetused otse Menu kaamerasilma ees.

Ilmastuudios oli kohal ka kogenud ilmateadustaja Henri Laumets, kes Jaanile näpunäiteid jagas. "Tuleb olla võimalikult konkreetne, natukene huumorit ja see sama asi, mida Jaanil hästi palju on - sära silmadesse," julgustas Henri Jaani esimest katsetust.

Henri lisas, et Jaan kutsuti "Terevisiooni" toimetusse just tänu muusiku silmade särale. "Tal pidi jutt jooksma ja mulle öeldi, et kui ta räägib vihmast, siis isegi see ilmateade tundub olevat väga meeldiv," kiitis Henri uut kolleegi.

Uudis ilmus 1. aprillil.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: